Kiedy jadę gdziekolwiek nie muszę jechać tam bezpośrednio tylko mogę s tłumaczenie - Kiedy jadę gdziekolwiek nie muszę jechać tam bezpośrednio tylko mogę s angielski jak to powiedzieć

Kiedy jadę gdziekolwiek nie muszę j

Kiedy jadę gdziekolwiek nie muszę jechać tam bezpośrednio tylko mogę się gdzieś zatrzymać pl drodze
0/5000
Z języków takich jak: -
Na język: -
Wyniki (angielski) 1: [Kopiuj]
Skopiowano!
When I'm going wherever I need to go there directly I can somewhere stop pl way
Tłumaczony, proszę czekać..
Wyniki (angielski) 2:[Kopiuj]
Skopiowano!
When I go wherever I have to go there directly I can stop somewhere en road
Tłumaczony, proszę czekać..
Wyniki (angielski) 3:[Kopiuj]
Skopiowano!
when i'm going anywhere i don't have to go directly there, i can only stop somewhere en route
Tłumaczony, proszę czekać..
 
Inne języki
Tłumaczenie narzędzie wsparcia: Klingoński, Wykryj język, afrikaans, albański, amharski, angielski, arabski, azerski, baskijski, bengalski, białoruski, birmański, bośniacki, bułgarski, cebuański, chiński, chiński (tradycyjny), chorwacki, czeski, cziczewa, duński, esperanto, estoński, filipiński, fiński, francuski, fryzyjski, galicyjski, grecki, gruziński, gudżarati, hausa, hawajski, hebrajski, hindi, hiszpański, hmong, igbo, indonezyjski, irlandzki, islandzki, japoński, jawajski, jidysz, joruba, kannada, kataloński, kazachski, khmerski, kirgiski, koreański, korsykański, kreolski (Haiti), kurdyjski, laotański, litewski, luksemburski, macedoński, malajalam, malajski, malgaski, maltański, maori, marathi, mongolski, nepalski, niderlandzki, niemiecki, norweski, orija, ormiański, paszto, pendżabski, perski, polski, portugalski, rosyjski, ruanda-rundi, rumuński, samoański, serbski, shona, sindhi, somalijski, sotho, suahili, sundajski, syngaleski, szkocki gaelicki, szwedzki, słowacki, słoweński, tadżycki, tajski, tamilski, tatarski, telugu, turecki, turkmeński, ujgurski, ukraiński, urdu, uzbecki, walijski, wietnamski, węgierski, włoski, xhosa, zulu, łaciński, łotewski, Tłumaczenie na język.

Copyright ©2024 I Love Translation. All reserved.

E-mail: